Typujesz tenis? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Etoto, który to co tydzień zmniejsza przegrane dla swoich graczy o 25%.

Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane. Zwrot do 100 PLN

Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane. Zwrot do 100 PLN

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a poza tym wcześniej dokonał minimum dwóch depozytów.

Chcąc wziąć udział w tej promocji należy się do niej zapisać na stronie bukmachera Etoto. Co istotne w tym wszystkim trzeba to zrobić jeszcze przed zagraniem kuponu.

Jest to promocja tygodniowa i trwa od poniedziałku od godz.0:00 do niedzieli do godz. 23:59, aż do odwołania. Jednak warto jest pamiętać, że podczas jednego okresu rozliczeniowego można otrzymać tylko jeden zwrot.

Na kuponie promocyjnym mogą znaleźć się jedynie zdarzenia z tenisa. Jednak co istotne kupon musi zostać zagrany w danym okresie rozliczeniowym, czyli do poniedziałku do niedzieli i w tych samych dniach musi zostać rozliczony.

W taj akcji operator dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, ale kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.02.

Minimalna stawka za jaki musi zostać zagrany to musi wynieść co najmniej 50 PLN. Jednak kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Darmowa gotówka u bukmachera.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako przegrany może liczyć na zwrot 25% stawki. Podczas każdego okresu rozliczeniowego można otrzymać maksymalnie 100 PLN.

Chcąc otrzymać bonus należy po rozliczeniu kuponu kliknąć w opcję POP-UP. Znajduje się ona przy kuponie, a następnie zatwierdzić bonus. To sprawi, że środki bonusowe trafią na konto gracza maksymalnie do 20 min.

20 PLN bonusu na start bez wpłaty

Bukmacher Etoto oferuje dla graczy darmowy bonus w wysokości 20 PLN za założenie konta. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, a w zamian operator przyzna darmowy bonus.

Co ważne środki trafią na konto gracza bez dokonania nawet jednej wpłaty!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułDarmowy skrót i bramki, m.in. finał Mistrzostw Europy U21 – 30 czerwca (niedziela)
Następny artykułBramki i skróty za darmo online – 1 lipca (poniedziałek)
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.