Do końca marca możemy liczyć na większe wygrane bukmacherem Forbet. Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu za środki bonusowe, a tym samym bukmacher zwiększy swoją naszą wygraną o 14%.

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Wystarczy, że w godzinach 6-12 dokonamy zawarcia kuponu i dodamy do tego specjalne zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”. Jeżeli okaże się, że nasz kupon został rozliczony, jako wygrany, to automatycznie będziemy mogli cieszyć się z wygranej o 14%.

Odbierz darmowy freebet. Kod promocji: BETONLINE

Kupon musi składać się z minimum czterech zdarzeń. Jednak należy pamiętać, a jednym z nich musi zdarzenie specjalne o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%” jest zaliczane.

W promocji biorą udział wszystkie kupony przedmeczowe jak i na żywo. Jednak wykluczone są takie kupony, na których znajdują się sporty wirtualne.

Stawka kupony jest dowolna, ale musi zostać on zawarty za środki własne. Bukmacher wyklucza kupony zagrane przez środki bonusowe.

Rozliczanie zdarzenia „Wygrywaj +14%” nastąpi każdego dnia do godziny 13:00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułLiga Europejska skróty i bramki (7 marca)
Następny artykułPiątkowe bramki w ligach zachodnich i LOTTO Ekstraklasie (8 marca)
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.