Lubisz obstawiać zakłady wirtualne? Jak tak to nie możesz przejść obojętnie obok promocji bukmachera STS. Bowiem wspomniany operator zwraca swoim graczom połowę trzech pierwszych przegranych kuponów.

kod promocyjny

Jest to promocja tygodniowa i trwa w następującym okresie rozliczeniowym (poniedziałek – niedziela). Podczas jednego tygodnia bukmacher STS dokona zwrotu za trzy pierwsze przegrany kupony. Warto jest podkreślić, że do promocji nie trzeba nigdzie się zgłaszać.

Głównym warunkiem uczestnica w tej promocji jest zawarcie kuponów, na których będą znajdować się zdarzenia z sportów wirtualnych. Bukmacher dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe.

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak środki zawarte na nich muszą pochodzić z salda głównego. Granie freebetami bądź innymi środkami bonusowymi sprawi, że jesteśmy wykluczeni z promocji.

Promocja polega na zawieraniu kuponów ze sportów wirtualnych. A na pewno warto jest skorzystać z tej akcji, bowiem oferta bukmachera na sporty wirtualne jest dosyć bogata.

Bonus trafi na konto gracza najpóźniej do 48 godzin po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego.

Otrzymaną kwotę bonusu będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu wartością, którą przyznał nam bukmachera. W obrocie biorą jedynie kupony, które zostały rozliczone, jako wygrane, a ich kurs łączny nie był mniejszy niż 1.91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułRanking bukmacherów 2019
Następny artykułSkróty środowych spotkań – 20 lutego
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.