Chcecie wiedzieć jak wiele można wygrać, korzystając z usług bukmacherów? Mogą to być naprawdę duże kwoty, szczególnie jeśli wiemy jak grać i co obstawiać. Obowiązkowy jest także ogromny łut szczęścia, który musimy wesprzeć dogłębną analizą i rozpoznaniem danej dyscypliny.

sts wygrane rekordowe
Wysokie wygrane z bukmacherem STS

Co prawda u bukmacherów nie wygramy aż tyle co w chociażby Lotto czy dużych finansowych loteriach, ale przynajmniej w tym przypadku mamy ogromny wpływ na nasza wygraną, która w dużej mierze zależy od podjętych przez nas decyzji.

Największa dotychczasowa wygrana bukmacherska padła w marcu 2019 roku u bukmachera STS. Oczywiście, wygrana takiej kwoty na jednym kuponie nie byłaby możliwa, ze względu na limity nakładane przez bukmachera, dlatego gracz musiał zawrzeć aż 14 kuponów akumulowanych o różnych stawkach na dokładnie te same mecze. Przyjrzyjmy się teraz tej wygranej z bliska

Największa wygrana w STS

Chwilę wcześniej dowiedzieliśmy się, że największa wygrana padła u bukmachera STS. Ile wynosiła? Było to zawrotne 1,25 mln złotych. Tak jak wspomniano wcześniej nie był to oczywiście zysk z jednego kuponu, gdyż bukmacher nigdy by na to nie pozwolił ze względu na limity. Typujący zawarł aż 14 kuponów o stawkach wynoszących od 3 do 10 złotych. Wszystkie kupony były bardzo podobne do siebie. Łączna suma stawek przeznaczona na wszystkie kupony to 76 złotych. Na kuponach znalazło się w sumie 25 różnych meczów. 

Największy zysk przyniósł graczowi jeden kupon, który przyniósł graczowi aż 250 tysięcy złotych. Został on obstawiony za zaledwie 3 złote, a kurs wynosił aż 104919.61. Jest to naprawdę imponująca wartość i gracz musiał wykazać się idealną strategią i świetną analizą, żeby urzeczywistnić tak ogromną wygraną. 

sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Warto przeanalizować dokładnie kupon tego gracza, gdyż można z niego wyciągnąć mnóstwo cennych informacji dotyczących typowania. Przede wszystkim, wszystkie zakłady dotyczyły piłki nożnej. Oznacza to, że typer znakomicie czuje się w branży piłkarskiej i śledzi wszystkie informacje, w celu dokonania jak najlepszych analiz. Bukmacher STS nie był w stanie złapać go chęcią postawienia jeszcze jednego meczu na inną dyscyplinę tylko po to by zwiększyć kurs. Mecze na kuponie zostały rozłożone na ponad dwa tygodnie.

Dzięki temu można było wybrać naprawdę przemyślane typy z dużą szansą na wejście, a nie skupiać się na upychaniu na siłę wszystkich ligowych spotkań, tylko po to, by jak najbardziej zwiększyć kurs. bardzo często jest tak, że wszystkie pewniaki z jednego dnia nie wchodzą, ale jak dobrze przemyśli się swoją strategię, to można osiągnąć sukces. 

Pozostałe największe wygrane w STS

Drugą z największych wygranych znajdziemy w Fortunie, ale to nie na niej będziemy się dzisiaj skupiać. Bardziej interesują nas miejsca 3, 4 i 5 na liście największych wygranych. Dlaczego? Bo wszystkie padły u bukmachera STS.

Jeden z graczy obstawił wyniki 15 meczów Euro 2016 i w nagrodę zdobył 370 tysięcy złotych, a w dodatku bonus w postaci nowego samochodu Porsche Cayenne, który oferowany był przez bukmachera graczowi, który tego dokona. Żaden z pracowników STS nie spodziewał się chyba, że takie coś będzie możliwe. Okazuje się jednak, ze gracz złożył aż 1200 kuponów, by zwiększyć swoje szanse. Jak widać – warto

Kolejną rekordową wygraną w STS było 330 tysięcy złotych. Jeden z graczy złożył 37 bardzo podobnych zakładów i postawił je za łączną kwotę 18 tysięcy złotych. Ostatecznie, typer wyszedł bardzo mocno na plus i wzbogacił się o naprawdę dużą sumę pieniędzy.

Ostatnia z najlepszych wygranych również pochodzi od bukmachera STS. Szczęśliwy gracz ostawił kupon za 2 złote i wygrał… 180 tysięcy. Na kuponie znajdowało się aż 30 wydarzeń. Nie ma co ukrywać. znakomity popis analizy i szczęścia w jednym.

Spróbuj swoich sił u bukmachera STS

Każdy z nas może kiedyś trafić na listę największych wygranych. Żeby wygrać, trzeba grać, więc nie obejdzie się bez założenia konta i spróbowania swoich sił w obstawianiu. Bukmacher STS oferuje swoim klientom wiele atrakcyjnych promocji i ofert, więc aż żal nie skorzystać. 

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułPiłkarska niedziela, skróty i bramki za darmo – 12 maja
Następny artykułBramki i skróty grupa spadkowa LOTTO Ekstraklasy – 14 maja (wtorek)
Legalni bukmacherzy online w Polsce. Bonusy i promocje bez depozytów za darmo. Spis i ranking najlepszych bukmacherów internetowych w kraju. Legalne zakłady bukmacherskie, Fortuna, STS, Betclic, Totolotek.