Legalny bukmacher STS nagradza swoich aktywnych graczy, dla których to przewidział promocję, w której to przyznaje darmowy zakład i tak co tydzień.

STS: Darmowy bonus 2020

STS: Darmowy bonus 2020

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego gracza, który to posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja graczom aktywna jest do odwołania, a użytkownik nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Jednak należy pamiętać, że na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego, który trwa od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59 zagrać minimum cztery kupony SOLO lub AKO, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.85. Należy jednak pamiętać, że w tych dniach te zakłady musza zostać rozliczone.

betclic kod promocyjny

Gracz sam wybiera jakie zdarzenia będą znajdować się na kuponie, ponieważ oferta bukmachera STS jest bardzo bogata. W dodatku typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i LIVE.

Każdy zakład promocyjny musi zostać zagrany za dokładną kwotę 11 PLN. Jednak należy pamiętać, że z tej akcji wykluczone są automatycznie kupony zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na darmowy bonus o wartości 11 PLN. Środki znajdą się na koncie gracza maksymalnie do pięciu dniu od momentu rozliczenia zakładu.

Bonus bez wpłaty od legalnego bukmachera STS

Legalny bukmacher STS oferuje swoim graczom pakiet powitalny, w którym to można liczyć na start na freebet bez depozytu o wartości 29 PLN. Środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Poza tym po dokonaniu pierwszej wpłaty można liczyć na darmowe środki równowartości pierwszej wpłaty, a maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Pakiet powitalny zostanie aktywowany automatycznie pod warunkiem, ze użytkownik wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułSkróty w internecie online za darmo
Następny artykułSkróty w internecie online za darmo – 1 grudnia (niedziela)
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.