Betfan oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, w którego skład wchodzą pierwszy zakład bez ryzyka od bonus do 3000 PLN. Chcąc z niego skorzystać należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera BetFan

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera BetFan

Warto jest wiedzieć, że bukmacher Betfan jest w pełni legalnym bukmacherem, a granie u niego jest w pełni zgodne z polskim prawem.

Warunki tej promocji są proste i przejrzyste. Na początek trzeba dokonać rejestracji konta. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera Betfan. Ten proces nie zajmie zbyt wiele minut, ponieważ wystarczy tam wpisać podstawowe swoje dane.

Bardzo ważne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. Wpisanie tego kodu sprawi, że bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego! Warto jest wiedzieć, że później już nie będzie możliwości jego użycia!

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Darmowy bonus za wpłatę. Bonus do 3000 PLN u bukmachera Betfan:

Bukmacher Betfan zwiększa każdą z trzech pierwszych wpłat, za którą przyznaje bonus równowartości wpłaty. Mówiąc dokładnie gracz dokonał wpłatę o wartości 800 PLN druga tama sama wartość znajdzie się na koncie użytkownika tylko, ze w formie środków bonusowych. Maksymalnie za każdy depozyt można otrzymać maksymalnie 1000 PLN.

To wszystko sprawia, że po dokonaniu trzech depozytów promocyjny użytkownik może otrzymać nawet 3000 PLN w formie środków bonusowych!

sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Cashback na start u bukmachera Betfan:

Poza tym bukmacher Betfan oferuje nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Jeżeli okażę się, że faworyci Cię zawiedli to operator dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Na kuponie bez ryzyka muszą znajdować się minimum dwa zdarzenia, gdzie kurs łączny musi wynieść minimum 2.20. Stawka takiego kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułBramki i skróty z piłki nożnej online, m.in. Bayern vs Hertha – 16 sierpnia (piątek)
Następny artykułSobotnie podsumowanie spotkań ligowych w Europie – 17 sierpnia
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.