Za nami kolejne spotkania drugiej rundy podczas Pucharu Narodów Afryki, w tym arcyciekawy pojedynek pomiędzy Nigerią, a Gwineą. Nie miałeś okazji obejrzeć środowych spotkań? To nic straconego! Skróty i bramki możesz obejrzeć online i to za darmo.

Skróty spotkań online za darmo z piłki nożnej

Skróty spotkań online za darmo z piłki nożnej

Nigeria ma już praktycznie zapewniony awans do kolejnej rundy i to z pierwszego miejsca. Po tym jak w środowym spotkaniu okazali się lepsi od Gwinei wygrywając 1-0.

Uganda do pojedynku z Zimbabwe przystąpiła w bardzo dobrych nastrojach po pokonaniu Kongo. Jednak w środowym spotkaniu ten zespół mógł mówić o sporym szczęściu, że udało im się wywalczyć jeden punkt. Ponieważ to właśnie więcej sytuacji bramkowych stworzyli sobie piłkarze Zimbabwe, ale nie potrafili ich wykorzystać.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

„Egipt jest zaliczany do głównych faworytów tej imprezy, a tym bardziej, że grają na własnej ziemi. Jednak w spotkaniu z Kongo można powiedzieć, że również nie grali na takim poziomie co się od nich oczekuje” – pisze ekspert soccerpicks.pl

Egipt do pojedynku z Kongo przystąpił jako zdecydowany faworyt. Faraonowie w pierwszym meczu zawiedli, ponieważ wygrali skromnie zaledwie 10 z Zimbabwe, gdzie przeważali przez zdecydowaną większość spotkania. Zobacz, jak gospodarze Pucharu Narodów Afryki poradzili sobie w środowych pojedynków.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Nigeria – GwineaPuchar Narodów Afryki Oglądaj!
Uganda – Zimbabwe Puchar Narodów Afryki Oglądaj!
Egipt – KongoPuchar Narodów Afryki Oglądaj!
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułDarmowe skróty spotkań, m.in. z Pucharu Narodów Afryki
Następny artykułBramki i skróty z Pucharu Narodów Afryki online za darmo – 27 czerwca (czwartek)
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.