Za nami kolejne spotkania eliminacyjne do EURO 2020. W niedzielę – 25 marca swoje mecze rozegrały chociażby reprezentacje Polski, Belgii czy Niemiec.


Darmowe skróty, mecze z kwalifikacji EURO 2020

Darmowe skróty, mecze z kwalifikacji EURO 2020

Polacy przystąpili jako zdecydowani faworyci do pojedynku z Łotwą. Mimo, że podopieczni Brzęczka przeważali przez zdecydowaną większość spotkania, gdzie „bili głową o mur”. Ponieważ bramki na wagę zwycięstwa strzelili dopiero w końcówce pojedynku. Bramki dla Polaków strzelili Lewandowski i Glik.

Najciekawsze niedzielne spotkanie to konfrontacja Holandii z Niemcami. Po bardzo zaciętym spotkaniu ostatecznie wygrali Niemcami 3-2. Jednak był to niezwykle emocjonujący pojedynek, nasi zachodni sąsiedzi bardzo szybko wyszli na prowadzenie. Jednak Holendrzy wyrównywali, zaś wagę na wagę trzech punktów strzelił Schulz.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Belgowie zgodnie z planem wygrali z Cyprem 2-0. Jednak wynik nie pokazuje tego co działo się na boisku, gdzie podopieczni Martineza przeważali przez większość pojedynku.

Kazachstan niewątpliwie chciał sprawić niespodziankę i urwać punkty Rosjanom. Jednak Kazachowie kompletnie nic nie zagrali, oddając zaledwie dwa celne strzały. Natomiast podopieczni Cherchesova strzelili cztery bramki. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Cheryshev, który strzelił dwie bramki.

Więcej skrótów i bramek można znaleźć na stronie skrotymeczow.pl

MeczOglądaj skrót i bramki
Polska – ŁotwaOglądaj!
Holandia – Niemcy Oglądaj!
Cypr – Belgia Oglądaj!
Kazachstan – Rosja Oglądaj!
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułPodsumowanie spotkań eliminacyjnych EURO 2020 – 23 marca
Następny artykułDarmowe skróty i bramki – 25 marca
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.