W piątek 3 maja doszło do kilku ciekawych pojedynków ligowych, ponieważ zostały rozegrane konfrontacja pomiędzy Juventusem, a Torino, czy też Górnikiem Zabrze, a Wisłą Kraków. Nie miałeś okazji obejrzeć tych pojedynków. Zobacz, gdzie można w pełni za darmo obejrzeć skróty i bramki.

Darmowy skrót i bramki z spotkań ligowych

Darmowy skrót i bramki z spotkań ligowych

Juventus w tym sezonie nie przegrał jeszcze żadnego pojedynku na własnym obiekcie w Serie A. Tą passę również Stara Dama potrzymała w derbowym boju z Torino, gdzie zremisowała 1-1.

Wisła Kraków podczas ostatnich pojedynków miała spore problemy z wygrywaniem swoich potyczek. Jednak wreszcie się przełamała Biała Gwiazda wygrała swój pojedynek. Na wyjeździe podopieczni Stolarczyka ograli Górnik Zabrze.

Darmowy bonus bez depozytu w Etoto Kod promocyjny: BETONLINE

Emocji nie brakowało w konfrontacji pomiędzy Mainz, a RB Lipsk w niemieckiej Bundeslidze. Przyjezdni tego boju regularnie wygrywali w ostatnich pojedynkach, ale dzisiaj stracili punkty.Po wyrównanym boju zremisowali 3-3.

Bolesną porażkę natomiast zanotowała drużyna Sevilli, która na własnym obiekcie przegrała 3-0 z Leganes. Wydawało się, ze ten zespół będzie na dobrej drodze, żeby zagrać w lidze Mistrzów podczas przyszłego sezonu, a trzeba podkreślić, że poważnie sobie skomplikowała sytuację ta drużyna.

Więcej skrót i bramek znajdziesz na stronie skrotymeczow.pl

MeczDarmowy skrót i bramki
Juventus – Torino Oglądaj!
Górnik Zabrze – Wisła Kraków Oglądaj!
Mainz – Lipsk Oglądaj!
Sevilla – LeganesOglądaj!