Po dwóch wieczorach związanych z Ligą Mistrzów, w czwartek – 11 kwitni doszło do czterech spotkań ćwierćfinałowych w Lidze Europejskiej. Za nami, m.in. pierwsze spotkania Arsenalu z Napoli czy też Villarealu z Valencią. Nie miałeś okazji obejrzeć tych potyczek? Nic straconego, bowiem możesz obejrzeć skróty z tych spotkań w pełni za darmo!

Darmowe skróty i bramki ze spotkań Ligi Europejskiej

Arsenal w tym, sezonie prezentuje się bardzo dobrze na własnym obiekcie.I yto potwierdzili w tym boju, gdzie udało im się wygrać z Napoli 2-0. I tym samym Arsenal zrobił sporty krok w kontekście awansu do kolejnego spotkania. Jednak trzeba podkreślić, zer Arsenal był zdecydowanie mocniejszym zespołem od swoich rywali pod każdym względem. W składzie Napoli całe spotkanie rozegrał Zieliński, Milik natomiast grał od 66 minuty.

Benfica wygrała 4-2 z Frankfurtem. Gospodarze mieli nieco ułatwione zadanie, ponieważ przedstawiciel Bundesligi od 20 minuty pojedynku grał w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartkę otrzymał „Dicka.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Rewelacja tego sezonu Ligi Europejskiej – drużyna Slavii Praga podejmowała na własnym obiekcie Chelsea. Ekipa naszych południowych sąsiadów nie była faworytem tego boju, ale podopieczni Trisovksiego walczyli przez większość pojedynku, ale ostatecznie przegrali 1-0.

W parze hiszpańskiej, tj. Villarealu z Valencią zdecydowanie lepiej zaprezentowali się Nietoperze, którzy na wyjeździe wygrali 3-1 i tym samym zrobili spory krok w kontekście utrzymania się w lidze. Jednak trzeba podkreślić, że to właśnie gospodarze przeważali przez większość potyczki, ale nie udało im się zanotować zwycięstwa.