Najciekawsze spotkanie w piłce nożnej w niedzielę 20 października zostało rozegrane w Premier League, gdzie to Manchester United podejmował Liverpool. Poza tym ciekawych pojedynków nie brakowało w lidze, ponieważ za nami takie spotkania jak chociażby Monaco vs Rennes. Skróty i bramki tych spotkań można obejrzeć online za darmo.

Bramki i skróty online za darmo

Liverpool przystąpił do rywalizacji z Manchesterem United z ośmioma wygranych w Premier League od początku sezonu. Ta passa niespodziewanie została przerwa przez Czerwonych Diabłów, którzy zatrzymali The Reds. Bowiem mecz zakończył się remisem 1-1.

Mimo większej aktywności i lepszy gry podopiecznych Kloppa to nie udało się wygranej The Reds dziewiątego spotkania w lidze z rzędu od początku sezonu” – pisze ekspert portalu typydnia.net.pl

Piłkarze Monaco pokazali dzisiaj charakter i wolę walkę. Ponieważ zagrał konsekwentnie do ostatniej minuty spotkania z Rennes i dzięki czemu wygrali 3-2. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelili w 93 minucie spotkania.

sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Ekipa Hoffenheim poszła za ciosem. Po tym jak Wieśniaki w minionej kolejce pokonali Bayern. W ósmej kolejce zdobyli kolejny komplet punktów. Udało im się pokonać Schalke 2-0.

Trzy punkty zdobyła drużyna Interu, która na wyjeździe pokonała Sassuolo 4-3. Warto jest odnotować, że po dwie bramki strzelili Lukaku oraz Martinez.

Milan walczył w niedzielę o punkty na własnym obiekcie z Lecce. Mimo przewagi ekipa z San Siro prowadziła do 92 minuty 2-1, ale w ostatnich minutach straciła bramkę i tym samym po raz kolejny zawiodła swoich kibiców. Jednak warto jest odnotować, że jedną z tych bramek strzelił Piątek.