W środę 21 sierpnia znacznie więcej działało się w eliminacjach do Ligi Mistrzów niż miało to miejsce we wtorek. Niezwykle pewne zwycięstwo zanotowała drużyna Olympiakosu, która wygrała u siebie 4-0 z Krasnodarem. A co więcej działo się w pozostąłych pojedynkach? Zobacz darmowe skróty i bramki.

Kwalifikacje Ligi Mistrzów: skróty i bramki

Dinamo Zagrzeb podejmowało na własnym obiekcie Rosenborg. Gospodarze bardzo-dobrze rozpoczęli ten pojedynek, bo już po 28 minutach gry prowadzili 2-0. Na listę strzelców wpisali się kolejno Petković i Orsić. Mimo, że obie drużyny w kolejnych minutach mieli swoje sytuacje do strzelania bramki to nie potrafili ich już wykorzystać.

Darmowy bonus bez depozytu w Etoto Kod promocyjny: BETONLINE

Krasnodar w poprzedniej rundzie sprawił sporą niespodziankę pokonując Porto. Jednak w środowy wieczór na „ziemię” ten zespół sprawdzili piłkarze Olympiakosu, którzy wygrali, aż 4-0. I można powiedzieć, że musiałby stać się cud, żeby ekipa z Grecji nie wygrała tej rywalizacji. Bardzo dobre zawody rozegrał Randjelovic, który strzelił dwie bramki.

„Grecy zagrali niezywkle solidnie i konsekwentnie do ostatniej minuty. Umieli wykorzystać swoje szanse bramkowe i zasłużenie wygrali 4-0” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Wynikiem 2-2 zakończyło się spotkanie pomiędzy Young Boys, a Crveną Zvezda. Emocji czy też zwrotów akcji w tym spotkaniu nie brakowało. Pojedynek niezwykle dobrze ułożył się dla gospodarzy, którzy już w 7 minucie wyszli na prowadzenie. Kilkanaście minut później wyrównał Degenek.

Po pierwszej połowie na tablicy widniał wynik 1-1. Drugą połowa dobrze rozpoczęła się dla Serbów, którzy w 46 minucie wyszli na prowadzenie. Jednak wyrównali Szwajcarzy w ostatnim kwadransie. Rzut karny wykorzystał Hoarau, który chwilę wcześniej wszedł na boisku.