Czas na podsumowanie piątkowych spotkań, gdzie do doszło dochodziły do pojedynku pomiędzy Urugwajem, a Japonią w Copa America. Jeżeli nie miałeś okazji obejrzeć tych pojedynków to nic straconego. Skróty w pełni online za darmo możesz obejrzeć online.

Darmowe skróty i bramki online

Urugwaj do konfrontacji z Japonią przystąpił jako zdecydowany faworyt. Owszem od pierwszej minuty przeważała ekipa z Ameryki, która stworzyła sobie, aż dwadzieścia dziewięć sytuacji bramkowych, z czego oddali dziewięć celnych strzałów. Jednak nie udało im się zdobyć kompletu punktów. Bowiem pojedynek ostatnie zakończył się wynikiem 2-2.

Anglicy byli wymieniani jako jedni z faworytów do wygrania Mistrzostw Europy U21. Jednak jedno jest już pewne, że mogą się „pakować” i udać się do domu. Ponieważ po przegranej z Francją, dzisiaj musieli uznać wyższość Rumunów 4-2!

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu

Francuzi do konfrontacji z Chorwacją przystąpili jako faworyci. Pojedynek bardzo dobrze rozpoczął się dla Trójkolorowych, którzy już w 8 minucie po bramce Demebele wyszli na prowadzenie. Zobacz jak ten mecz się zakończył.

MeczRozgrywkiSkrót online za darmo
Urugwaj – JaponiaCopa AmericaOglądaj!
Anglia – RumuniaEURO U21 Oglądaj!
Francja – SerbieEURO U21 Oglądaj!