W środowy wieczór poznaliśmy kolejnych dwóch ćwierćfinalistów tegorocznej edycji Ligi Mistrzów: doszło do rozstrzygnięć w rywalizacji pomiędzy: Romą, a Porto, a także PSG z Manchesterem United. Nie miałeś okazji obejrzeć tych spotkań? To nic straconego, bowiem emocji i bramki można obejrzeć jeszcze raz w pełni za darmo.

Skróty spotkań – 6 marca

Porto – AS Roma – skrót i bramki

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wynikiem Rzymian 2-1. W rewanżu podopieczni Conceicao przeważali przez większość spotkania. Smoki stworzyli więcej sytuacji bramkowych, a także znacznie częściej utrzymywali się przy piłce, ale ostatecznie po bramkach dla gospodarzy Soaresa i Meregi, natomiast dla gości strzelił De Rosii. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie gry 2-1. A tym samym doszło do dogrywki. A kto w niej był lepszy?

Odbierz darmowy freebet. Kod promocji: BETONLINE

PSG – Manchester United – skrót i bramki

Nikt chyba nie spodziewał się porywającego spotkania. Ponieważ Czerwone Diabły ddo Paryża udali się w poważnie osłabionym składzie. Solskjaer musiał uzupełniać kadrę młodszymi zawodnikami.

Jednak trzeba podkreślić, ze chyba nikt się nie spodziewał tego co działo się na Parc des Princes. Ponieważ już w drugiej minucie sensacyjnie Manchester wyszedł na prowadzenie. Dziesięć minut później wyrównał Barnet. Wydawało się, że Paryżaninie pójdą za ciosem.

Jednak jeszcze w pierwszej połowie drugą bramkę strzelił Lukaku, przy asyście Rashforda. W drugiej połowie przeważali podopieczni Tuchela.

Jednak w 94 minucie doszło do wstrząsu na Parc des Princes. Ponieważ sędzia Damir Skomina podyktował rzut karny, który wykorzystał Rashford. I ogromna niespodzianka stała się faktem. Manchester wygrał 3-1 i awansował do kolejnej rundy.