We wtorek 9 czerwca został rozegrany pierwszy pojedynek w Pucharze Niemiec, w którym to występili ekipy Saarbrucken z Leverkusen. Aptekarze do tego pojedynku przystąpili, jako zdecydowani faworyci. A czy udało im się pewnie wygrać?

Puchar DFB. Skróty meczy online

Puchar DFB. Skróty meczy online

Podopieczni Bosza od pierwszej minuty narzucili swój styl gry i wyszli szybko na prowadzenie. Bowiem już po 19 minutach prowadzili dwoma brakami. Jednak w pierwszej połowie Aptekarze mieli kilka dogodnych sytuacji bramowych, ale nie potrafili ich zamienić na bramkę.

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami była widoczna już od pierwszej minuty. Piłkarze Bayeru zdominowali większość boiska, gdzie rywale mieli ogromne problemy, aby wyjść z własnej połowy.

betclic kod promocyjny za darmo

Po zmianie stron przebieg meczu również się nie zmienił. Piłkarze Bayeru utrzymywali się zdecydowanie dłużej przy piłce. Rywale mieli ogromne problemy, aby oddać celny strzał. Jednak w drugiej połowie piłkarze Bayeru strzelili jedną bramkę.

Rywalizacja pomiędzy ekipami Saarbrucken z Leverkusen zakończyła się przekonującą wygraną podopiecznych Brosza i to właśnie oni awansowali do finału pucharu DFB.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Saarbrucken – LeverkusenPuchar NiemiecOglądaj online
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl