W związku z Nowym Rokiem 2020 bukmacher TotalBet oferuje graczom specjalny bonus powitalny. Użytkownik, który dokona rejestracji konta otrzyma 20 PLN. Dodatkowo za spełnienie kolejnych czynności gracz otrzyma kolejne freebety tylko w kwocie 5 PLN.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej

Darmowy bonus bez wpłaty własnej

Promocja powitalna skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera TotalBet.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Najpierw trzeba założyć konto. Dokonać tego można wyłącznie na www.Totalbet.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty, ponieważ trzeba tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Podczas trwania tej akcji nie trzeba wpisywać żadnego kodu promocyjnego oraz tym bardziej zgłaszać się po bonus. Wystarczy jedynie przejść poprawnie przez proces weryfikacji danych.

Osoba, która spełnia powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie premię w wysokości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Bonus 29 PLN bez depozytu od STS. Darmowy kod promocyjny

Darmowe freebet od bukmachera TotalBet 2020

Warto mieć na uwadze fakt, że to nie wszystko na co mogą liczyć nowi gracze. Ponieważ Polski bukmacher Totalbet przyznaje kolejne freebety tylko, że o wartości 5 PLN. Trafią one na konto gracza pod warunkiem, że użytkownik spełni następująco czynności:

  • 5 zł za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 zł za pierwszy depozyt
  • 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego
  • 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne

Bonus do 5000 PLN na start od TotalBet

5000 złotych jest tyle od odebrania jako premia startowa u bukmachera TotalBet. Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest jedynie od kwoty jaką gracz właśnie na swoje konto.

Ciekawą sprawą jest to, że jest to największy bonus powitalny w Polsce. Poza tym warto jest wiedzieć, że ten operator oferuje graczom szeroką ofertę zakładów bukmacherskich z wysokimi kursami, a oprócz tego gracze mogą skorzystać z darmowych transmisji meczów online!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułPodsumowanie spotkań z poniedziałku – 6 stycznia, m.in. Napoli vs Inter
Następny artykułDarmowy skrót w internecie: Manchester United vs Manchester City w EFL Cup online – 7 stycznia (wtorek)
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.