Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim nowym graczom oferuje bukmacher Etoto. Wystarczy dokonać minimalnej wpłaty, aby cieszyć się z darmowych środków. Maksymalna wartość na jaką może liczyć każdy typer to nawet 1500 PLN.

Do 1500 PLN na start u bukmachera Etoto.

Do 1500 PLN na start u bukmachera Etoto.

Warto jest nadmienić, że każdy z graczy może liczyć na darmowy bonus za obstawienie meczy. Bowiem bukmacher eToto regularnie nagradza wszystkich swoich typerów za aktywność.

Jaki jest bonus powitalny w Etoto 2021?

Zakłady bukmacherskie Etoto online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start w postaci darmowych środków. Chcąc na nie liczyć nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani się zapisywać.

W pierwszej kolejności wystarczy założyć konto na stronie www.eEtoto.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, gdyż wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Następnie pozostaje graczom dokonanie depozytu. W zamian każdy gracz będzie mógł liczyć na bonus równowartości depozytu:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 750 PLN. W ramach bonusu powitalnego użytkownik otrzyma taką samą kwotę, ale w formie środków bonusowych. Łącznie na koncie gracza znajdzie się 1500 PLN.

Bonus powitalny w Superbet 2021

Za otrzymane środki jaki oferuje bukmacher Etoto gracze będą mogli już obstawiać mecze. A na pewno jest co obstawiać, ponieważ oferta bukmachera Etoto jest bogata. Poza tym przed nami mecze rewanżowe zarówno w Lidze Mistrzów, ale i Lidze Europy.

Na koniec warto jest nadmienić, że każdy gracz może otrzymać maksymalny bonus o wartości nawet 1500 PLN. Jednak trzeba mieć na uwadze, że jedynie pierwszy depozyt jest objęty promocją.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułLiga Europy: Skróty, powtórki meczów w internecie – 15 kwietnia
Następny artykułObszerne skróty meczów w internecie, m.in. Getafe vs Real Madryt – 18 kwietnia
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.