Po kilku dniach pełnych emocji czas na zakończenie zmagań drugiej serii kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2020. Nie miałeś okazji obejrzeć wtorkowych pojedynków? To nic, u nas możesz skróty i bramki obejrzeć w pełni za darmo.

Darmowe bramki i skróty

Darmowe bramki i skróty

Najciekawsze wtorkowe spotkanie to nie da się ukryć, że był to pojedynek pomiędzy Szwajcarią, a Danią. I trzeba przyznać, że zawodnicy obu tych zespołów zaprezentowali się dobrze, a mecz był pełen emocji. W szczególności w drugiej połowie, gdzie to padł pięć bramek! Ostatecznie konfrontacja zakończyła się podziałem punktów 3-3.

Derby Skandynawii, czyli pojedynek pomiędzy Norwegią, a Szwecją również przyniósł bardzo wiele bramek. Potyczka pomiędzy tymi zespołami zakończyła się remisem 3-3. Jednak wynik nie do końca pokazuje tego co działo się na boisku, gdzie to przeważali przez większość pojedynku Szwedzi, ale nie potrafi wygrać tego boju.

Darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Włosi można powiedzieć, że rozstrzelali się dzisiaj. I bez najmniejszych problemów pokonali Liechtenstein 6-0. Hiszpanie do pojedynku z Maltą również przystąpili jako faworyci, ale wygrali skromnie 2-0.

Bośniacy bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie z Grecją, gdzie już po 15 minutach prowadzili 2-0. Jednak nie potrafili tego rezultatu dowieść do końca meczu, gdzie ostatecznie konfrontacja zakończyła się wynikiem 2-2.

Mecz Skrót
Szwajcaria – Dania Oglądaj!
Norwegia – Szwecja Oglądaj!
Włochy – Liechtenstein Oglądaj!
Malta – Hiszpania Oglądaj!
Bośnia i Hercegowina – Grecja Oglądaj!
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl