W niedzielę 16 czerwca zostały rozegrane dwa spotkania podczas Mistrzostw Europy U21 w tym pojedynek pomiędzy Polską, a Belgą. Do tego w Copa America, Argentyna grała z Kolumbią. Nie miałeś okazji obejrzeć tych spotkań? Nic straconego skróty i bramki możesz obejrzeć online i to za darmo.

Darmowe skróty z spotkań EURO U21 i Copa America 2019

Mistrzostwa Europy U21: za darmo skróty

Polska do pojedynku z Belgią nie przystąpiła jako faworyt. A mecz toczył się zgonie z przewidywaniami, gdzie przez większość pojedynku przeważali Belgowie. Podopieczni Michniewicza skupili się kontrach i stałych fragmentów gry. A to wszystko się opłaciło. Ponieważ Belgowie wyszli na prowadzenie w pierwszych minutach, ale z ostatecznego zwycięstwa mogli cieszyć się Polacy, którzy wygrali 3-1.

Gospodarze EURO do lat 21 – Włosi w pierwszej rundzie mierzyli się z Hiszpanią. Zapowiadał się niezywkle ciekawy pojedynek, ponieważ ciekawych zawodników w jednej jak i drugiej drużynie nie brakuje Lecz z ostatecznego zwycięstwa mogli ciszyć się Włosi, którzy wygrali 3-1.

sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Copa America 2019:

Argentyna podczas pierwszego swojego spotkania w Copa America przegrała z Kolumbią 2-0. Mimo, że w tym pierwszym zespole od pierwszej minuty zagrali Messi i Aguero to jednak nie byli wstanie strzelić nawet jednej bramki.

Drugie niedzielone spontanie w Copa America to konfrontacja pomiędzy Paragwajem, a Katarem. Był to bardzo ciekawy pojedynek. Pierwsza brama padła już w 4 minucie, ale ostatecznie konfrontacja zakończyło się remisem 2-2.