Za nami pierwsza runda spotkań w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy 2020. W sobotę swoje spotkania rozegrały takie zespoły jak Włochy czy Hiszpania. Nie miałeś okazji obejrzeć spotkań? Nic straconego możesz je obejrzeć w pełni za darmo.


Skróty i bramki ze spotkań kwalifikacyjnych EURO 2020

Skróty i bramki ze spotkań kwalifikacyjnych EURO 2020

Szwajcarzy do spotkania z Rumunią przystąpili jako nieznaczni faworyci. Helweci potwierdzili swoją klasę na boisku, gdzie wygrali 2-0. Jednak można powiedzieć, że jest to najmniejszy wymiar zwycięstwa, bowiem podopieczni Petkovica stworzyli na przestrzeni całego spotkania dużą ilość sytuacji bramkowych.

Spotkanie pomiędzy Szwecją, a Rumunią zapowiadało się niezwykle wyrównanie. Jednak trzeba przyznać, że Szwedzi zasłużenie wygrali swój mecz 2-1. Podopieczni Anderssona wykazali chęć zwycięstwa. Częściej stwarzali sobie więcej sytuacji bramkowych i znacznie częściej atakowali bramkę rywali.

Darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Włosi nie zawiedli. I dosyć pewnie wygrali 2-0 z Finlandią. Chociaż trzeba przyznać, że ich gra na pewno nie jest zbyt najlepsza.

Hiszpanie również zdobyli trzy punkty. Punktując u siebie Norwegię 2-1. Chociaż trzeba przyznać, że wynik nie pokazuje tego co działo się na boisku, gdzie Hiszpanie przeważali od pierwszej do ostatniej minuty spotkania.

MeczSkrót
Szwajcaria – RumuniaOglądaj!
Szwecja – RumuniaOglądaj!
Włochy – FinlandiaOglądaj!
Hiszpania – Norwegia Oglądaj!
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl