Po rozgrywkach reprezentacyjnych wracamy do konfrontacji ligowych. W piątek 13 września zostały rozegrany konfrontacje chociażby w Ligue 1, Bundeslidze oraz LaLiga. Zobacz, gdzie znajdziesz darmowe skróty i bramki online

Bramki i skróty z Bundesligi i LaLigi online

Bramki i skróty z Bundesligi i LaLigi online

Lille przeważało przez większość spotkania i można powiedzieć, że zasłużenie wygrali 2-1 z Angers. Chociaż trzeba przyznać, że skuteczność gospodarzy nie stała na wysokim poziomie.

Lyon był blisko zwycięstwa podczas pojedynku z Amiens. Jednak ostatecznie mecz zakończył się remisem 2-2. To sprawia, że Lyonu po kapitalnym początku zmagań, w trzech ostatnich pojedynkach nie zanotował żadnej wygranej.

Betfan: Darmowy kod promocyjny

Mallorca mimo, że przeważała przez większość pojedynku to ostatecznie zremisowała z Ath. Bilbao 0-0.

Spotkanie pomiędzy Mallorcą, a Ath. Bilbao zapowiadało się na małą ilość bramek. I to się potwierdziło w czasie meczu. Chociaż Baskowie byli nieco lepszym zespołem z przebiegu spotkania” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Wynikiem 1-1 zakończyła się rywalizacja pomiędzy Fortuną Dusseldorf, a Wolfsburgiem. Mimo, ze Wilki były zespołem bardziej dominującym to jednak nie byli wstanie potwierdzić tego na boisku.

MeczRozgrywkiSkróty i bramki
Lille – Angers Ligue 1 Oglądaj za darmo!
Amiens – LyonLigue 1 Oglądaj za darmo!
Mallorca – Ath. Bilbao LaLiga Oglądaj za darmo!
Fortun Dusseldorf – WolfsburgBundesligaOglądaj za darmo!