W czwartek 16 stycznia zostało rozegrane spotkane 1/8 finału Pucharu Włoch, w którym Parma podejmowała AS Romę. Faworytem tego pojedynku byli Rzymianie, a jak sobie poradzili?

Darmowy skrót meczu Parma vs Roma online w internecie

Ten pojedynek można powiedzieć, że od pierwszej minuty dobrze układało się pod dyktando drużyny gości. Rzymianie utrzymywali się przez dłuższy okres czasu przy piłce. Jednak nie przełożyło się to na bramki. Bowiem po pierwszych 45 minutach na tablicy widniał remis 0-0.

W drugiej połowie już Rzymianie byli bardziej skuteczni. Już na samym początku Roma wyszła na prowadzenie po trafieniu Pellegriniego. Ten sam zawodnik ustalił wynik meczu, strzelając z rzutu karnego bramkę.

Bonus 29 PLN bez depozytu od STS. Darmowy kod promocyjny

Ostatecznie pojedynek zakończył się wynikiem 0-2 i tym samym to Rzymianie zagrają w ćwierćfinale Pucharu Włoch.