Najciekawsze poniedziałkowe spotkanie w piłce nożnej, jakie miało miejsce we włoskiej Serie A miał miejsce na obiekcie Stadio Luigi Ferraris, a tam miejscowy zespół Sampdoria podejmowała Napoli. Obie te drużyny przystąpiły do tego meczu mając sobie problemy. Kto był lepszy w tym starciu?

Darmowy skrót i bramki online w internecie

Darmowy skrót i bramki online w internecie

Warto jest podkreślić, że obie drużyny miały zupełnie inny pomysł ten mecz. Gospodarze od pierwszej połowy byli nastawieni na defensywę. Swoich szans szukali z kontr i stałych fragmentów gry.

Bonus 29 PLN bez depozytu od STS. Darmowy kod promocyjny

Jednak trzeba odkreślić, że mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla ekipy Napoli. Bowiem po 16 minutach ta drużyna prowadziła już 2-0. Na listę strzelców wpisali się Milik oraz Elmans. Na dwa trafienia ekipy Napoli gospodarze odpowiedzieli jedną bramkę – Quagliarelli.

Napoli poszło za ciosem. Po zwycięstwie z Juventusem ekipa Gattusso wygrali kolejny ważny pojedynek. Tym razem po walce okazali się lepsi od Sampdorii” – pisze ekspert portalu betonline.net.pl

Gospodarze stan rywalizacji wyrównali w 73 minucie. Wówczas z rzutu karnego bramkę strzelił Gabbiadini.

Jednak ekipa Gattusso pokazała charakter i walczyli do końca pojedynku. Bowiem w ostatnich dziesięciu minutach pojedynku strzelili dwie bramki i tym samym Napoli wygrało 4-2.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Sampdoria – NapoliSerie AOglądaj online!
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl