Na nami sobota, w której ciekawych pojedynków w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2020 nie brakowało, ponieważ na nami starcia takich ekip jak chociażby Rosja vs Belgia, Izrael vs Polska, czy też Chorwacja vs Słowacja. Nie miałeś okazji obejrzeć tych spotkań? To nic straconego, bowiem skróty i bramki są dostępne online.

Podsumowanie piłkarskiej soboty. Bramki i skróty z eliminacji Mistrzostw Europy 2020

Rosjanie jak i Belgowie zdominowali rywalizacje w grupie I. Podczas pierwszego meczu górą byli Belgowie i również oni potwierdzili swoją klasę w sobotnim meczu wygrywając 4-1 w Rosji. Warto jest odnotować, że hat tricka ustrzelił Hazard. Belg trzy bramki strzelił w dwadzieścia jeden minut.

Bonus bez depozytu od STS

Mimo, że Lewandowski w spotkaniu z Izraelem zagrał dopiero w drugiej połowie to jednak Polacy strzelił dwie bramki jeszcze przed wejściem gwiazdy Bayernu Monachium na boisko. Na listę strzelców wpisali się bowiem Krychowiak i Piątek. Ostatecznie ten mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla Biało Czerwonych.

Można powiedzieć, że nasz zespół mógł wygrać ten mecz jeszcze wyżej, bowiem sytuacji bramkowych podopieczni Brzęczka podczas tego pojedynku stworzyli sobie bardzo dużo” – pisze ekspert portalu typydnia.net.pl

Chorwaci po pierwszej połowie przegrywali 0-1 z Słowacją. Jednak wicemistrzowie zagrali zdecydowanie skuteczniej w drugiej odsłonie, gdzie to strzelili trzy bramki i mogli ostatecznie cieszyć się z wygranej 3-1. I tym samym zapewnili sobie Chorwaci awans na Mistrzostwa Europy 2020.

Holendrzy wracają na salony! Bowiem dzięki remisowi bezbramkowemu z Irlandią Północną, Oranje zapewnili sobie awans na EURO 2020.