W środę 10 lutego trzeba powiedzieć, ze ciekawych meczy na pewno nie brakowało. Za nami przecież takie starcia pucharowe, jak Sevilla vs Barcelona, Atalanta vs Napoli czy Everton vs Tottenham.

Darmowe skróty meczów w internecie

Sevilla nie zwalnia tempa i zanotowała wczoraj kolejną wygraną z rzędu. Podopieczni Lopeteguiego pokonali 2-0 Barcelonę i tym samym zrobili spory krok w kontekście awansu do finału Pucharu Króla.

Bramek nie brakowało podczas rewanżowego starcia pomiędzy Atalantą z Napoli. Dosyć szybko, bo po 15 minutach ekipa Atalanty prowadziła 2-0 i prowadzenia nie oddała do końca spotkania. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną gospodarzy 3-1. I tym smaym gospodarze zagrają w finale Pucharu Włoch.

Bonus powitalny w Superbet 2021

Trzeba powiedzieć na na brak emocji w rywalizacji pomiędzy Evertonem z Tottenhamem nie brakowało. Najlepiej to pokazuje wynik. Po 90 minutach na tablicy widniał wynik 4-4. Jednak w dogrywce bramkę na wagę awansu awansu do kolejnej rundy zdobyła drużyna Evertonu i to właśnie ona mogła cieszyć się z wygranej.