Legalny bukmacher STS online limitowany pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć na extra bonusy w różnej postaci, zaś łącznie można otrzymać nawet 1640 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS

Aktualny kod promocyjny w STS

Pierwsza i zaraz pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.STS.pl. Cały proces zajmie z pewnością dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Wymagane od bukmachera STS również jest to, aby wpisać kod promocyjny –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać trzeba koniecznie, że jest to jedyna możliwość do wykonania.

1640 PLN na start w STS

Następnie pozostaje użytkownikom dokonanie już depozytu. Warto jest zaznaczyć, że za pierwszy depozyt gracz otrzyma premię 100% do 300 PLN:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 180 PLN. Taką samą wartość, ale w formie środków bonusowych otrzyma od bukmachera STS. Łącznie będzie posiadał typer 360 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Poza tym nie można zapominać, że odpowiednio za drugi i trzeci depozyt również bukmacher STS przyzna darmowe środki. Dokładnie mówiąc typer otrzyma premię 50% wartości wpłaty do 500 PLN i 700 PLN.

A to nie wszystko, ponieważ legalny bukmacher STS w ramach pakietu powitalnego oferuje również bezpieczne kupony wszystkim swoim graczom:

  • do 100 PLN na zakłady bukmacherskie
  • do 20 PLN na sporty wirtualne
  • do 20 PLN na Betgames

To wszystko sprawia, ze każdy z graczy już na sam start może liczyć na extra bonusy na start o łacnzje wartości 1640 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułBonusy za typowanie piłki nożnej od Fortuny.
Następny artykułBukmacher eWinner rozdaje freebety za obstawienie meczy
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.