Legalny bukmacher STS online limitowany pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć na extra bonusy w różnej postaci, zaś łącznie można otrzymać nawet 1640 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS

Aktualny kod promocyjny w STS

Pierwsza i zaraz pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.STS.pl. Cały proces zajmie z pewnością dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Wymagane od bukmachera STS również jest to, aby wpisać kod promocyjny –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać trzeba koniecznie, że jest to jedyna możliwość do wykonania.

1640 PLN na start w STS

Następnie pozostaje użytkownikom dokonanie już depozytu. Warto jest zaznaczyć, że za pierwszy depozyt gracz otrzyma premię 100% do 300 PLN:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 180 PLN. Taką samą wartość, ale w formie środków bonusowych otrzyma od bukmachera STS. Łącznie będzie posiadał typer 360 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Poza tym nie można zapominać, że odpowiednio za drugi i trzeci depozyt również bukmacher STS przyzna darmowe środki. Dokładnie mówiąc typer otrzyma premię 50% wartości wpłaty do 500 PLN i 700 PLN.

A to nie wszystko, ponieważ legalny bukmacher STS w ramach pakietu powitalnego oferuje również bezpieczne kupony wszystkim swoim graczom:

  • do 100 PLN na zakłady bukmacherskie
  • do 20 PLN na sporty wirtualne
  • do 20 PLN na Betgames

To wszystko sprawia, ze każdy z graczy już na sam start może liczyć na extra bonusy na start o łacnzje wartości 1640 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułBonusy za typowanie piłki nożnej od Fortuny.
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.