Emocji piłkarskich w środę 9 października można powiedzieć, że było jak na lekarstwo. Jednak za nami chociażby pojedynek towarzyski pomiędzy Niemcami z Argentyną. Nie miałeś okazji obejrzeć tego spotkania? To nic straconego, ponieważ skrót i bramki z tej konfrontacji obejrzysz online.

Darmowe bramki i skrót online: Niemcy vs Argentyna

Darmowe bramki i skrót online: Niemcy vs Argentyna

Można powiedzieć, że pojedynek pomiędzy Niemcami, a Argentyna miała dwie zupełnie inne odsłony. W pierwszej połowie przeważali i to zdecydowanie podopieczni Loewa, którzy to byli bardziej aktywniejszym zespołem. Poza tym udało im się zamienić dwie akcje na bramki. Kapitalne spotkanie rozegrał Gnabty, który zaliczył bramkę i asystę przy golu Havertza.


W pierwszych 45 minutach drużyna z Ameryki nie oddała żadnego celnego strzału!

Mimo, że Loew dał przede wszystkim okazję gry rezerwowy i młodym zawodnikom to jednak Argentyna na tle naszych zachodnich sąsiadów zaprezentowała się przeciętnie” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Po zmianie stron Argentyna nieco odżyła i częściej atakowała. Udało im się wykorzystać dwie akcje i tym samym wyrównać rezultat spotkania. Bramki zespołowi z Ameryki strzelali Alari oraz Ocampos.

Podopieczni Loewa mimo, że mieli swoje sytuacje do strzelania bramki to nie pokonali bramkarza reprezentacji Argentyny.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Niemcy – ArgentynaMecz towarzyski Oglądaj online!