Legalny bukmacher Milenium ma ciekawy pakiet powitalny skierowany do nowych swoich typerów, w skład którego wchodzą: freebet o wartości 20 PLN, bonus równowartości depozytu, czy też Cashback do 150 PLN. Łącznie na start można otrzymać bonusy o łącznej wartość, aż 3170 PLN. To wszystko pod warunkiem, że gracz wpisze BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Bonus do 3170 PLN na start dla nowych graczy Milenium

Bonus do 3170 PLN na start dla nowych graczy Milenium

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który nie korzystał jeszcze z usług legalnego bukmachera Milenium.

Podstawowa czynność tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.milenium.pl. Sam proces rejestracyjny jest bardzo prosty i nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać w formularzu rejestracyjnym swoje podstawowe dane, jak imię czy nazwisko.

Jaki kod promocyjny na start dla nowych graczy w Milenium?

Chcąc dokonać odblokowania pakietu powitalnego koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, ze automatycznie legalny bukmacher Milenium dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Warto jest wiedzieć, że później już gracz nie będzie miał szansy, aby go wpisać.

Bonus 100% za pierwszą wpłatę. Maksymalnie do 1500 PLN

Po założeniu konta i odblokowaniu pakietu powitalnego gracz może już dokonać pierwszej wpłaty, która jest objęta promocją. Bukmacher Milenium przyznaje bonus 100% wartości pierwszej wpłaty, a maksymalnie można otrzymać nawet 1500 PLN.

Przykład: Typer dokonał wpłaty w wysokości 900 PLN. Taką samą wartość, ale w formie środków bonusowych otrzyma od bukmachera Milenium. To sprawi, że użytkownik na zakłady bukmacherskie będzie miał bonus równy 1800 PLN.

Warto jest wiedzieć, jeśli gracz dokona wpłaty w wysokości co najmniej 50 PLN w otrzyma dodatkowo w gratisie freebet o wartości 20 PLN.

BetFan kod promocyjny

Cashback do 115 PLN u bukmachera Milenium

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon u legalnego bukmacher Milenium jest objęty Cashbackiem, czyli mówiąc dokładnie zakładem bez ryzyka. Jeśli okaże się, że pierwszy zakład po rejestracji okazał się przegrany to bukmacher Milenium dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie można otrzymać 150 PLN. Natomiast w razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.

Gracz, który chce skorzystać z tej formy bonusu koniecznie musi zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Happy Hours u bukmachera Milenium

Bukmacher Milenium oferuje swoim graczom szereg ciekawych promocji. Jedną z nich na pewno jest „Happy Hours„. W ramach tej akcji wspomniany operator oferuje graczom kupony bez podatku.

Chcąc liczyć na większe wygrane należy zagrać kupon w wyznaczonych godzinach, a są one dostępne na stornie bukmachera Milenium oraz zakład musi spełniać poniższe warunki:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułObszerne skróty z spotkań ligowych, m.in. Liverpool vs Manchester City – 10 listopada (niedziela)
Następny artykułEliminacje Mistrzostw Europy: Skróty i bramki za darmo, m.in. Francja vs Mołdawia – 14 listopada (czwartek)
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.