Za nami kolejne pojedynki podczas Mistrzostw Świata U20. W tym hit Portugalia vs Argentyną. Nie miałeś okazji obejrzeć tych pojedynków? Zobacz, gdzie w pełni za darmo możesz je obejrzeć?


Darmowe skróty i bramki online z Mundialu U20

Darmowe skróty i bramki online z Mundialu U20

Francja do pojedynku z Panamą przystąpią jako faworyt. Mimo, że Trójkolorowi przeważali przez zdecydowaną większość pojedynku to wygrali tylko 2-0!

Hit drugiej serii spotkań to pojedynek pomiędzy Portugalią, a Argentyną. Ci pierwsi byli lepszą drużyną na boisku, ale z ostatecznego triumfu mogła cieszyć się Argentyna, która wygrała 2-0.

Darmowy bonus bez depozytu w Etoto Kod promocyjny: BETONLINE

Kibice oglądający pojedynek pomiędzy Arabią Saudyjską, a Mali nie mogli narzekać na nudę i zwrot akcji. Pierwszą połowę wygrali Ci pierwsi, ale w drugiej rozstrzelali się piłkarze Mali, którzy ostatecznie wygrali 4-3.

Ostatnie wtorkowe spotkanie to konfrontacja pomiędzy RPA, a Koreą Południową. Zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych stworzyli sobie Azjaci, ale to właśnie RPA oddała więcej celnych strzałów. Jednak ostatecznie z wygranej mogli cieszyć się piłkarze z Korei, którzy zwycięży 1-0.

MeczDarmowy skrót i bramki
Francja – Panama Oglądaj!
Portugalia – Argetyna Oglądaj!
Mali – Arabia SaudyjskaOglądaj!
RPA – Korea PołundiowaOglądaj!
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl