W czwartek 13 czerwca zostały rozegrane w piłce nożne dwa spotkania podczas Mistrzostw Świata kobiet, gdzie to woje spotkania rozegrały reprezentacji Australii oraz Brazylii. Nie miałeś okazji obejrzeć tych konfrontacji to zobacz darmowe skróty i bramki tych spotkań.

Bramki i skróty online za darmo z Mistrzostw Świata kobiet

Bramki i skróty online za darmo z Mistrzostw Świata kobiet

Brazylijki od początku spotkania „rzuciły” się na bramkę swoich rywalkę. I trzeba powiedzieć, że to dla nich się opłaciło, ponieważ już po pierwszej połowie prowadziły z rywalkami, po bramkach Marty oraz Cristine, ale Austrliajki jeszcze w ostatnich sekundach pierwszej połowy strzeliły kontaktową bramkę.

W drugiej odsłonie przeważali Brazylijki, które nie miały żadnych problemów ze starzeniem sobie sytuacji. Jednak podopieczne Milicic zagrały skutecznie z kontry i strzeliły dwie bramki, dzięki czemu wygrały 3-2.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu

„Z pewnością Brazylijki czują spory niedosyt po czwartkowym spotkaniu. Chinki również liczyły można powiedzieć na bardziej przekonującą wygraną, ale zwyciężyły skromnie 1-0” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Chinki od pierwszej do ostatniej minuty można powiedzieć, że były zespołem dominującym podczas konfrontacji z RPA. Piłkarki z Azji stworzył siedemnaście sytuacji bramkowych, ale z tego oddały zaledwie trzy celne strzały! Jednak co najważniejsze dla tego zespołu udało się zdobyć trzy punkty, ponieważ jedyne trafienia zaliczyła Li Ying.

MeczDarmowy skrót i bramki online
Australia – BrazyliaOglądaj!
RPA – ChinyOglądaj!
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl