Na niedzielę 31 marca zaplanowano spotkanie pomiędzy Wisłą Kraków, a Legią Warszawa. Z tej okazji bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy, w której to zmniejsza ryzyko przegranej. Przy ewentualnym przegranym kuponie bukmacher przyzna zwrot w kwocie 50 PLN.

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty. Nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Ta akcja promocyjna trwa do niedzieli – 31 marca do godz. 18:00, czyli momentu rozpoczęcia pojedynku pomiędzy Wisłą Kraków, a Legią Warszawa.

W promocji bierze udział każdy kupon, który:

  • posiada zdarzenie z oferty przedmeczowej bukmachera ze spotkania pomiędzy Wisłą Kraków, a Legią Warszawa
  • ilość zdarzeń na kuponie jest dowolna, ale wszystkie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej
  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.50
  • stawka minimalna to 50 PLN

Jeżeli twój kupon został rozliczony jako przegrany, a poza spełniasz powyższe warunki promocji to bukmacher automatycznie przyzna Ci bonus – zwrot stawki. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Nagroda do konta gracza zostanie przypisana najpóźniej do 1 kwietnia do godz. 17:00. Nie można zapominać, że na jednego gracza przysługuje jeden bonus.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotem jego wartością po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułPodsumowanie spotkań ligowych – 29 marca (piątek)
Następny artykułDarmowe skróty i bramki z spotkań ligowych – 30 marca (sobota)
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.