Za nami piłkarska niedziela, w której to trzeba powiedzieć, że emocji nie brakowało, ponieważ zostały rozegrane mecze w Lidze Narodów, a nie brakowało tam ciekawych starć. Bowiem za nami takie konfrontacja, jak m.in. Polska vs Włochy, Francja vs Portugalia, czy też Anglia vs Belgia. Zobacz darmowe skróty tych spotkań.

Darmowe skróty meczów w internecie

Darmowe skróty meczów w internecie

Włosi przeważali przez większość spotkania z Biało – Czerwonymi. Utrzymywali się dłużej przy piłce, stwarzali sobie więcej sytuacji brakowych. Jednak niewykończenie ich pozostawiało wiele do życzenia. Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Podopieczni Brzęczka dzielnie walczyli, a przede wszystkim nie popełniali błędów w defensywie. Jednak brakowało naszego największego atutu, czyli gry z kontry. Na pewno większy niedosyt po tym meczu mają Włosi” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Kod bonusowy w BetFan na start

Bezbrakowym remisem również zakończyło się spotkanie pomiędzy Francją z Portugalią. Chociaż trzeba również powiedzieć, że jest to sprawiedliwy wynik, ponieważ te spotkanie było niezywkle wyrównane i to pod każdym względem.

Bramek każdy się spodziewał w rywalizacji pomiędzy Anglią z Belgią i one były. Chociaż celnych strzałów na bramkę rywali było niewiele, bowiem łącznie ekipy oddały ich pięć. To jednak gospodarze mogli cieszyć się z wygranej 2-1.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Polska – WłochyLiga NarodówOglądaj online
Francja – PortugaliaLiga NarodówOglądaj online
Anglia – BelgiaLiga NarodówOglądaj online
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl