Nie da się ukryć, że najciekawsze wtorkowe spotkanie podczas spotkań fazy grupowej w Lidze Mistrzów była to rywalizacja pomiędzy Napoli z Liverpoolem. Za nami również tkaie pojedynki jak chociażby BVB vs Barcelona czy też Chelsea vs Valencia. Nie miałeś okazji obejrzeć tych spotkań? To nic straconego, ponieważ skróty są dostępne online za darmo.

Bramki i skróty z Ligi Mistrzów

Do sporej niespodzianki doszło już w pierwszych spotkaniach, które rozpoczeły się o godz. 18:55. Inter przystąpił do rywalizacji z Slavią Praga jako zdecydowany faworyt. Jednak ekipa z San Siro szczęściem jedynie wywalczyła sobie jeden punkt, ponieważ bramkę na wagę remisu podopieczni Contego strzelili w 92 minucie.

Ajax grał niezwykłe solidnie od pierwszej minuty w rywalizacji z Lille, a przede wszystkim skutecznie. I tym samym Holendrzy zasłużenie wygrali ten pojedynek.

Mało kto spodziewał się takiego pogromu w rywalizacji pomiędzy Salzburgiem z Genk. Już po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał remis 5-0! Zobacz jakim rezultatem zakończył się ten mecz.

Betfan: Darmowy kod promocyjny

Każdy spodziewał się „worka” bramek w rywalizacji pomiędzy BVB z Barceloną. Jednak nic mylnego. Gospodarze w dodatku nie wykorzystali rzutu karnego w 57 minucie. Zobacz jakim rezultatem zakończył się ten pojedynek.

Podobnie miał wyglądać pojedynek na Stadio San Paolo, gdzie to Napoli podejmowało Liverpool. Obi drużyny w swoich ligach strzelają regularnie bramki. Jednak wtorkowe spotkanie przypomniało mecz sprzed roku, gdzie dogodnych sytuacji i samych bramek było jak na lekarstwo.

Śmiało można powiedzieć, ze pojedynki na Signal Iduna Park jak i Stadio San Paolo zawiodły nie tylko pod względem typowania, ale i widowiska. BVB, Barcelona, Napoli czy Liverpool posiadają ogromny potencjał w ofensywie, ale nie potrafili tego wykorzystać na boisku” – pisze ekspert portalu typydnia.net.pl

Chelsea mimo, że przeważała przez większość spotkania z Valencią to jednak miała problemy z potwierdzeniem swojej wyższości na boisku. Bowiem to własnie Nietoperze wyszli na prowadzenie w 72 minucie. Czy udało się The Blues odrobić straty?