Za nami czwartkowy wieczór związany z Ligą Europy. Za nami chociażby takie spotkania jak AZ vs Manchester United, Arsenal vs St. Lige czy też Lazio vs Rennes. Nie miałeś okazji obejrzeć tych spotkań? To nic straconego, ponieważ skróty i bramki tych konfrontacji są dostępne online.

Liga Europy: Darmowe bramki i skróty online

Manchester United w dalszym ciągu nie zachwyca swoją grą. W czwartkowy wieczór Czerwone Diabły zremisowały bezbramkowo na wyjeździe z AZ. Warto jest podkreślić, że podopieczni Solskjaera nie oddali nawet jednego celnego strzału.

Dyspozycja Manchesteru United w dalszym ciągu pozostawia wiele do życzenia. Czerwone Diabły prezentują się bardzo przeciętnie, a ten pojedynek po raz kolejny to potwierdził” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Inny przedstawiciele angielskiej Premier League – Arsenal podejmował na własnym obiekcie drużynę St. Liege. Kanonierzy po pierwszej połowie prowadzili już 3-0. Dwie bramki strzelił Martinelli oraz jedną dołożył Wilock. Zobacz, jakim rezultatem zakończył się ten pojedynek.

Porto mimo, że przeważało przez większość spotkania z Feyenoordem, a mi to lepsi okazali się Portowcy, którzy wygrali ten pojedynek 2-0.

Betfan: Darmowy kod promocyjny

PSV natomiast na wyjeździe mierzyło się z Rosenborgiem. Podopieczni van Bommela bardzo dobrze rozpoczęli ten pojedynek i zasłużenie prowadzili już po pierwszej połowie wynikiem 3-0. Zobacz jakim rezolutem zakończył się ten mecz.

Lazio przystąpiło jak faworyt pojedynku z Rennes. Rzymianie może nie zagrali dobrego pojedynku, ale ostatecznie mogli cieszyć się z wygranej 21-1.

APOEL po tym jak w pierwszej kolejce zanotował ftalany wynik z Dundelange chciało zrewanżować się w rywalizacji z Sevillą. Ostatecznie lepsi okazali się Hiszpanie, którzy na własnym obiekcie wygrali 1-0.