Za nami spotkania drugiej rundy eliminacji Ligi Europy, gdzie to swoje pojedynki rozegrały polskie drużyny jak Legia, Riga i Lechia Gdańsk. Zobacz jak poradziły sobie polskie zespoły.

Liga Europy: skróty i bramki

Liga Europy: skróty i bramki

Pierwsze spotkania z polskich ekip rozegrała Legia, która mierzyła się z KuPs. Wojskowi trzeba podkreślić, że nic wybitnego nie pokazali w tym pojedynku, ale zremisowali 0-0 co dało im awans do kolejnej rundy. Dzięki zaliczce pierwszego spotkania. warto jest odnotować, że pierwsze spotkanie zakończyło się skromną wygraną Legii 1-0.

Darmowy kod promocyjny

Do kolejnej rundy natomiast nie awansowały dwa nasze pozostałe zespół jak Piast oraz Lechia, którzy to przegrali odpowiednio z Legią oraz Brondby. Niewątpliwie bardziej zawiedli podopieczni Fornalika, którzy do tego boju przystąpili z zaliczką z pierwszego boju.

Lechia natomiast do swojego najbliższego spotkania przystąpiła z zaliczką jednej bramki z pierwszego pojedynku. W regulaminowym czasie gry padł wynik 2-1 na korzyść Duńczyków, więc potrzebna był dogrywka, w której znacznie lepsi okazali się piłkarze Bronby wygrywając 4-1.

„Piast pokazał na jakim poziomie najlepiej stoi nasza piłka. Przegrywając na dodatek Mistrzem Łotwy – FC Riga. To pokazuje, na jakim poziomie nasza liga” etypy.pl

Przygodę z europejskimi pucharami zakończyła drużyna Piasta Gliwice, która to przegrała 1-0 z Mistrzem Łotwy – FC Riga. Jednak trzeba przyznać, że Piast zawiódł i to najbardziej podczas eliminacji.

MeczRozgrywkiBramki i skrót
KuPs – Legia Eliminacje Ligi Europy Oglądaj !
Brondby – Lechia Eliminacje Ligi Europy Oglądaj !
Riga – PiastEliminacje Ligi Europy Oglądaj !
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl