Najnowszy hit internetu to Betgames u bukmachera STS. Użytkownicy legalnie mogą tam grać chociażby w takie gry online, jak poker, wojna i bakarat. I co istotne obstawiać można za prawdziwą gotówkę i tym samym ją wygrywać. Dodatkowo ten operator ma ciekawe promocje na te gry, jak „Bezpieczne 25 PLN na Betgames”, w której to akcji gracze co tydzień mogą liczyć na pewny bonus do 25 złotych.

STS Betgames online. Bonus bez depozytu

STS Betgames online. Bonus bez depozytu

Akcja skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Chcąc skorzystać z akcji „Bezpieczne 25 PLN” obowiązkowo trzeba się do niej zapisać. Dołączyć można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce promocji w sekcji „Bonusy”.

Promocja trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Betgames można powiedzieć, że jest to obecnie pierwsze legalne gry karciane online, jakie można znaleźć u legalnych bukmacherów w Polsce. Granie w gry karciane, jak poker, wojna i bakarat jest w pełni legalne z polskim prawem i żadne konsekwencje nikomu nie krążą.

Niezwykle istotną sprawą w tym wszystkim jest to, że można tam obstawiać prawdziwą gotówkę i zresztą ją wygrywać.

Promocja „Bezpieczne 25 PLN” polega na zagraniu kuponów SOLO, tzw. pojedynczych, na których to mogą znajdować się jedynie zdarzenia z gier karcianych online, jak poker, wojny i bakarat.

Kurs zdarzenia znajdującego się na zakładzie nie może wynosić mniej niż 2.00. Stawka zakładu jest dowolna, ale udziału w tej akcji nie bierze żaden zakład, który zostanie zawarty za środki bonusowe.

betclic kod promocyjny za darmo

W ramach tej akcji bukmacher STS zmniejsza ryzyko przegranej każdemu graczowi na zakłady z Betgames. Operator na koniec każdego okresu rozliczeniowego dokona zsumowania stawek za wszystkie przegrane zakłady z gier karcianych, a następnie przyzna bonus o wartości 10% tej kwoty:

Przykład: Łączna kwota za przegrane zakłady wyniosła 200 złotych. To sprawi, że gracz otrzyma bonus o wartości 20 złotych.

Każdego tygodnia użytkownicy mogą liczyć na jeden bonus, który to maksymalnie może wynieść 25 złotych.

Pewny zakład na Betgames od STS:

Kolejna promocja bukmachera STS na gry karciane to „Pewne 20 PLN na Betgames”. W ramach tej oferty każdy gracz może liczyć codziennie na zwrot stawki za pierwszy przegrany kupon z Betgames.

W ramach tej akcji kwalifikują się zakłady z kursem minimalnym co najmniej 1.90, na których to mogą być jedynie zdarzenia z gier karcianych.

Bonus bez wpłaty własnej od STS:

Każdy nowy użytkownik który dokona rejestracji konta u bukmachera STS, a do tego wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, Dzięki temu na koncie gracza znajdzie się bonus o wartości 29 złotych,

Na premię do 1200 złotych natomiast może liczyć ten użytkownik, który dokona swojej pierwszej wpłaty, ponieważ bukmacher STS przyznaje darmowe środki w takiej samej kwocie co użytkownik dokonał wpłaty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułLiga Europy. Skróty i bramki online za darmo, m.in. LASK vs Manchester United – 12 marca [wtorek]
Następny artykułBonus za obstawianie meczy od bukmachera STS. Extra gotówka co tydzień.
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.