Za nami kolejne spotkania podczas eliminacji Mistrzostw Europy 2020. W piątkowy wieczór doszło do takich pojedynków jak Słowenia vs Polska czy też Niemcy vs Holandia. Jeśli nie miałeś okazji obejrzeć tych spotkań to nic straconego, ponieważ skróty i bramki można obejrzeć online za darmo.

Bramki i skróty z eliminacji Mistrzostw Europy 2020 za darmo online

Bramki i skróty z eliminacji Mistrzostw Europy 2020 za darmo online

Trzeba przyznać, że nie był to najlepszy pojedynek w wykonaniu naszego zespołu w rywalizacji z Słowenią. Mieliśmy problemy zarówno w ofensywie jak i defensywie. Można powiedzieć, że zasłużenie przegraliśmy 2-0.

„Można powiedzieć, że był to najgorszy mecz w wykonaniu podopiecznych Brzęczka podczas tych eliminacji. „ – pisze ekspert portalu darmowepewniaki.pl

Holendrzy wzięli rewanż za pierwsze spotkanie z Niemcami podczas eliminacji, gdzie to przegrali wówczas na własnym obiekcie 3-2. W piątkowy wieczór Oranje pokonali naszych zachodnich sąsiadów 4-2. Mimo, że po pierwszej połowie prowadzili podopieczni Loewa 1-0.

Austriacy, czyli najbliżsi rywale Polaków podczas kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2020 bez najmniejszych problemów pokonali na własnym obiekcie Łotwę 6-0. Austriacy zdominowali rywala i śmiało można powiedzieć, że mogli jeszcze pewniej wygrać ten pojedynek.

Kod promocyjny „KOD500” na cashback

Ciekawie zapowiadał się pojedynek na Hampden Park, gdzie to Szkocja podejmowała Rosję. Pojedynek bardzo dobrze rozpoczął się dla gospodarzy, którzy już w 11 minucie wyszli na prowadzenie 1-0. Jednak ostatecznie górą była ekipa Sbornej wygrywając 1-2.

MeczRozgrywkiSkróty i bramki
Słowenia – PolskaEliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Niemcy – Holandia Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Austria – Łotwa Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Szkocja – Rosja Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl