Bukmacher LvBet od 7 czerwca do 31 lipca przeprowadza konkurs dla aktywnych swoich graczy. Wystarczy codziennie typować zakłady, aby liczyć na bonusy w formie bonusu. Pula nagród podczas tej akcji to 20 000 PLN.

Gotówka do wygrania dla aktywnych graczy

Gotówka do wygrania dla aktywnych graczy

Konkurs skierowany jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Chcąc walczyć o nagrody należy od 7 czerwca do 31 lipca zagrywać codziennie minimum po jednym kuponie. Lecz trzeba pamiętać, że kupon zagrany w danym dniu musi zostać rozliczony tego samego dnia! Mówiąc dokładnie, jeżeli gracz zagra kupon w dniu 11 czerwca, to musi on zostać rozliczony przez bukmachera 11 czerwca do godz. 23:59.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu

Stawka kuponu promocyjnego nie może być mniejsza niż 20 PLN. Jednak kupon zagrany przez środki bonusowe są wkluczone z konkursu.

Dopuszczalne zakłady podczas tej akcji to zakłady pojedyncze, zakłady kombi, zakłady przedmeczowe oraz postawione “na żywo”. Z promocji są wykluczone jedynie kupony, które będą miały zdarzenia ze sportów wirtualnych!

Lecz kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.50.

Kupony z wykorzystaną opcją Cash-out oraz zagrane systemem są wykluczone z tej akcji.

Jest na pewno warto wziąć w tej promocji. Ponieważ osoby, który w dnach od 7 czerwca do 31 lipca będą codziennie typować oraz kupony będą spełniać powyzsze warunki akcji mogą liczyć na nagrody. Pula nagród 20 000 PLN zostanie podzielona pomiędzy zwycięzcami.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułHolandia – Anglia darmowy skrót i bramki – 6 czerwca (czwartek)
Następny artykułSkróty piątkowych spotkań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2020
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.