Legalny polski bukmacher BetClic przeprowadza konkurs dla swoich graczy. Z łączną pulą 15 000 PLN.

Konkurs z nagrodami u bukmachera

Konkurs z nagrodami u bukmachera

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Konkurs „BetClic liga” jest aktywny w dniach od 16 do 22 września. Gracz w każdym momencie może sie do niego dołączyć. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W konkursie borą udział kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, których kurs całkotiowu nie może być mniejszy niż 1.50.

Operator dopuszcza zdarzenia z oferty przedmeczowej oraz na żywo. Natomiast trzeba wiedzieć, że na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z piłki nożnej.

Betfan: Darmowy kod promocyjny

Nagrody trafią do tych użytkowników, którzy zgromadzą najwięcej punktów, a system punktowania przedstawia się następująco:

  • kupon pojedynczy – 2 punkty za każdą postawioną złotówkę
  • kupon wielozdarzeniowy – 3 punkty na każdą pozostawioną złotówkę

Łączna pula nagród na to akcję wyznaczona przez bukmachera to 15 000 PLN. Podział nagród wraz z miejscami przedstawia się następująco:

BetClic: Darmowy kod promocyjny na start

Legalny polski bukmacher BetClic na start graczom oferuje darmowy kod promocyjny KOD510. Po wpisaniu tego kodu pierwszy kupon u tego operatora jest bez ryzyka.

Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu 100% stawki. Można maksymalnie otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułDarmowe skróty i bramki z Ligi Mistrzów m in PSG vs Real Madryt – 18 września (środa)
Następny artykułSkróty i bramki spotkań ligowych m.in. Torino vs Milan – 26 września (czwartek)
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.