W dniu 18 kwietnia w godzinach 17:00 – 18:00 chcąc liczyć na większą wygraną wygraną u bukmachera Fortuna należy dokonać zawarcia kuponu. Bowiem w jedynie w tych godzinach bukmacher prowadzi promocję Happy Hours.

Fortuna zwiększa wygrane

Fortuna zwiększa wygrane

Promocja skierowana jest do gracz,którzy posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu. Co istotne swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Jednak chcąc liczyć na większa wygraną należy w godzinach 17:00 – 18:00 dodać do swojego kuponu bonus Happy Hours, który będzie kwalifikować Cię do promocji. Poza tym na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej bukmachera. Bukmacher wymaga natomiast, żeby w tej promocji na kuponie były jedynie zdarzenia z piłki nożnej!

Darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Poza tym tej promocji nie można łączyć z Super ofertą, hitem dnia oraz zakładem bezpiecznym.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułPodsumowanie środowych spotkań w Lidze Mistrzów i nie tylko – 17 kwietnia (środa)
Następny artykułDarmowe skróty o bramki z Ligi Europejskiej – 18 kwietnia
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.