Legalny bukmacher eFortuna zmniejsza wszystkim graczom za obstawieniem meczy. Co tydzień na konto każdego użytkownika może wrócić po 30 PLN w ramach promocji „Poniedziałkowy Farciarz”.

Poniedziałkowy Farciarz w Fortunie

Poniedziałkowy Farciarz w Fortunie

Wraz z Nowym Rokiem bukmacher eFortuna postanowił zmniejszyć przegrane każdemu typerowi. W dodatku promocją objęte są wszystkie dyscypliny, a jest co typować, bowiem mecze rozgrywane są mecze w takich dyscyplinach, jak chociażby piłka nożna, tenis, koszykówka, czy też hokej na lodzie.

Natomiast każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej „Poniedziałkowy Farciarz” dostępnej u bukmachera www.eFortuna.pl. Na uwadze jednak trzeba mieć fakt, iż jest ona aktywna wyłącznie w następujące dni 10, 17, 24 i 31 stycznia w godzinach 16:00 – 18:00.

Mniejsze przegrane w Fortunie. Co tydzień 30 PLN dla typerów

Podstawowa czynność, jaką należy wykonać w promocji „Poniedziałkowy Farciarz” jest to dokonanie depozytu w wysokości minimum 30 PLN.

Następnie pozostaje już użytkownikowi zagranie dowolnego kuponu wielozdarzeniowego, na którym muszą znajdować się minimum cztery typy. Wszystkie zdarzenia koniecznie muszą pochodzić z oferty LIVE.

Bonus bez depozytu za darmo na obstawienie meczy w STS

W przypadku wygranej cała kasa znajdzie się na koncie użytkownika. Natomiast, jeśli pechowo jedno zdarzenie zostanie rozliczone, jako przegrane bukmacher eFortuna dokona zwrotu stawki do 30 PLN. Łącznie w promocji „Poniedziałkowy Farciarz” gracz może otrzymać 90 PLN.

Kod promocyjny w Fortunie 2022:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start w postaci następujących bonusów:

  • darmowych 20 PLN za rejestrację kont ai to bez żadnej wpłaty
  • pierwszy bezpieczny zakład do 600 PLN
  • premia równowartości drugiego depozytu do 2100 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułDarmowe skróty meczów w internecie, m.in. Chelsea – Liverpool – 2 stycznia (niedziela)
Następny artykułObszerne skróty meczów w internecie, m.in. Juventus – Napoli – 6 stycznia (czwartek)
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.