Legalny bukmacher eWinner PL nagradza wszystkich graczy aktywnymi bonusami za obstawienie meczy z piłki nożnej i to co weekend. Wystarczy zagrać kupony AKO, aby liczyć na freebety i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonusy co weekend za obstawienie meczy od bukmachera eWinner

Bonusy co weekend za obstawienie meczy od bukmachera eWinner

A śmiało trzeba powiedzieć, że na pewno jest co obecnie obstawiać w piłce nożnej, ponieważ rozgrywane są mecze w tak czołowych ligach, jak Premier League, Bundesliga, Serie A, czy też LaLiga.

Na tą okazję bukmacher www.eWinner.pl oferuje graczom promocję „50 PLN co weekend z piłką nożną”, która jest aktywna w każdą sobotę oraz niedzielę, aż do odwołania.

50 PLN co tydzień za obstawienie meczy

Co zrobić, aby liczyć na freebety? Wystarczy zawrzeć w czasie trwania tej akcji kupony AKO z kursem łącznym nie mniejszym niż 2.50 o stawce dokładnej 49 PLN. Należy mieć na uwadze, że na kuponie mogą znajdować się same zdarzenia z piłki nożnej z dowolnych rozgrywek.

Bonus 29 PLN bez depozytu od STS. Darmowy kod promocyjny

W zamiast każdy gracz otrzyma freebet o wartości 25 PLN. I to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony. Łącznie podczas każdego weekendu na konto każdego użytkownika może trafić nawet 50 PLN.

Jaki jest nowy kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner online oferują wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną na sam start w postaci:

  • bezpiecznego pierwszego kuponu do 110 PLN
  • premii za drugi depozyt do 500 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułBramki, skróty meczów w internecie za darmo online, m.in. PSG – Lille – 29 października (piątek)
Następny artykułObszerne skróty meczów w internecie, m.in. Tottenham – Manchester United – 30 października (sobota)
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.