Bukmacher Fortuna nagradza swoich graczy. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na większe wygrany. Maksymalny bonus może wynieść nawet 50%.

Darmowe bonus do 50% od bukmachera Fortuna

Darmowe bonus do 50% od bukmachera Fortuna

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej gracz dokonał minimum jednej wpłaty.

Użytkownicy z tej promocji mogą skorzystać do 31 grudnia do godz. 23:59. Typerzy swojego udziału w tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Warunek podstawowy tej akcji to zagranie kuponu AKO lub MAXIKOMBI i dodanie do niego bonusu kursowego. Na każdym zakładzie musi znajdować się minimum pięć zdarzeń.

Wszystkie typy muszą być z oferty przedmeczowej. Gracz sam wybiera z jakiej dyscypliny będą pochodzić. Typy mogą pochodzić zarówno z piłki nożnej, koszykówki, hokeja na lodzie czy też esportu. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.15.

Bonus 29 PLN bez depozytu od STS. Darmowy kod promocyjny

Minimalna jak i maksymalna stawka kuponu nie jest określona przez bukmachera Fortuna. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że z tej akcji są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Jeśli zagrany kupon przez gracza spełnia powyższe warunki to typer może liczyć na większe wygrane. Wysokość bonusu uzależniona jest od ilości zdarzeń na kuponie:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Warto jest mieć na uwadze fakt, że każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów!

Jaki jest dobry kod promocyjny u bukmachera Fortuna?

Legalny bukmacher Fortuna oferuje nowym użytkownikom promocję powitalną, w której to na start można otrzymać chociażby freebet bez depozytu o wartości 20 PLN.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz może liczyć na bonus równowartości depozytu, aż do 1000 PLN. Poza tym pierwszy zakład jest objęty u tego operatora Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułGran Derbi: Obszerny skrót Barcelona vs Real online za darmo – 18 grudnia (środa)
Następny artykuł„Boxing Day”. Skróty i bramki z angielskiej Premier League, m.in. Leicester vs Liverpool – 26 grudnia (czwartek)
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.