Bukmacher eFortuna już na sam start oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można otrzymać maksymalny bonus nawet do 2230 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Warto jest zaznaczyć, że już na sam początek przygody bukmacherskiej w Fortunie gracze mogą liczyć na takie bonusy, jak, darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej, premię równowartości depozytu do 2000 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN.

W pierwszej kolejności trzeba dokonać rejestracji konta na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces zajmie dosłownie chwilę, ponieważ trzeba podać swoje podstawowe dane, jak imię i nazwisko.

Bonus bez depozytu na start:

Wszystkie wymienione bonusy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy typerzy wpiszą limitowane hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas po weryfikacji danych na konto użytkownika trafi 20 PLN i to bez dokonywania wpłaty własnej. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie Fortuna.

Bonus bez depozytu za darmo na obstawienie meczy w STS

Premia 100% za wpłatę:

Użytkownik, który zdecyduje się dokonać swojej pierwszej wpłaty otrzyma dodatkowe środki. Wysokość przyznanego bonusu będzie wynikała wyłącznie z tego, jaką kwotę wpłaci gracz:

Przykład: Użytkownik wpłacił 1300 PLN. W prezencie otrzyma taka sama wartość, ale w formie środków bonusowych.

Dodać jest warto, że maksymalna wartość na jaka może liczyć użytkownik to nawet 2000 PLN.

Cashback do 210 PLN na start:

Użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu będzie mógł liczyć również na zakład bez ryzyka. Promocją objęte są kupony SOLO, AKO i MAXIKOMBI.

Wówczas, jak kupon okaże się przegrany to użytkownik nie odczuje straty gotówki. Bowiem otrzyma zwrot całej stawki do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl