Za nami finał Ligi Europy, w którym to emocji nie brakowało. Trzeba przyznać, że emocji pomiędzy Sevillą z Interem Mediolan nie brakowało. Nie miałeś okazji obejrzeć tego meczu nie straconego, ponieważ skrót i bramki są dostępne w internecie.

Obszerny skrót meczu Sevilla – Inter Mediolan online

Obszerny skrót meczu Sevilla – Inter Mediolan online

Obie ekipy poszły na wymianę „ciosów” i zwrotów akcji podczas tego meczu nie brakowało. Wynik spotkania otworzył Lukaku już w 5 minucie. Wówczas z rzutu karrnego strzelił bramkę. Jednak piłkarze Sevilli nie zostali dłużni i na przestrzeni dwóch kwadransów strzelili dwie bramki.

Dwukrotnie na listę strzelców wpisywał się de Jong. Jednak podopieczni Contego nie zamierzali dopuścić. I po trzech minutach wyrównali przebieg spotkania. I więcej bramek już w pierwszej połowie nie padło, która zresztą zakończyła się remisem 2-2.

Bonus bez depozytu za darmo na obstawienie meczy w STS

Wydawało się, że do wymienienia zwycięzcy będą potrzebne rzuty karne. Jednak „niefortunnie” zachował się Lukaku, który umieścił piłkę w siatce. Od tamtego momentu więcej bramek już nie padło, zaś Hiszpanie koncertowali ostatni kwadrans spotkania i tym samym to właśnie drużyna FC Sevilla mogła cieszyć się z ostatecznego triumfu w tych rozgrywkach.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Sevilla – Inter MediolanLiga EuropyOglądaj online
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl