W najbliższą środę, tj. 16 grudnia odbędą się zaległe Gran Derbi pomiędzy Barceloną, a Realem Madryt. Z tej okazji bukmacher STS oferuje graczom promocję, w której to przyznaje extra bonus o wartości 10 PLN.

Promocje na Gran Derbi u bukmachera

Promocje na Gran Derbi u bukmachera

Ta oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja dostępna jest graczom do 16 grudnia do godz. 20:00. Typerzy swojego udziału nie muszą nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek konieczny w tej promocji jest to zagranie kuponu SOLO, na którym musi znaleźć się typ z oferty przedmeczowej na Gran Derbi, pomiędzy Barceloną, a Realem Madryt.

Gracz sam wybiera jakie to będzie zdarzenie, ale kurs jego nie może być mniejsze niż 2.00. Patrząc na wcześniejsze mecze to można być pewnym, że emocji podczas tego starcia nie zabraknie.

BetFan kod promocyjny

Warto jednak wiedzieć, że stawka każdego zakładu musi być równa 44 PLN. Natomiast wykluczone są automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

W przypadku, gdy kupon został rozliczony jako wygrany to typer oprócz wygranej kwoty otrzyma extra bonus od bukmachera STS o wartości 10 PLN. Środki znajdą się na konie gracza później do 24.12.2019 r. do godz. 23:59.

Najnowszy bonus powitalny u bukmachera STS

Legalny bukmacher STS oferuje swoim typerom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać takie bonusy jak chociażby:

  • freebet bez dokonania wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN
  • zakład bez ryzyka do 200 PLN

Te bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Trzeba mieć na uwadze fakt, że jest to jedyny moment, aby go wpisać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułObszerne skróty spotkań z niedzieli, m.in. Valencia vs Real Madryt – 15 grudnia
Następny artykułDarmowe skróty w internecie z piłki nożnej, m.in. Cagliari vs Lazio – 16 grudnia (poniedziałek)
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.