Limitowana ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher eWinner z okazji Mistrzostw Świata w siatkówce 2022. Wystarczy typować tą imprezę, aby liczyć na gwarantowane freebety o łącznej wartości nawet 120 PLN.

Freebety codziennie dla typerów MŚ 2022 w siatkówce

Warto jest dodać, że emocji na pewno nie zabraknie podczas tej imprezy. Już w pierwszych rundach czekają nas dosyć ciekawe mecze, jak m.in. Polska – Meksyk, Włochy – Turcja, Argetyna – Holandia, Iran – Egipt.

Dodatkowo kazdy z graczy ma prawo skorzystać z oferty promocyjnej „Freebet 120 PLN na MŚ”, która jest dostępna w następujących okresach rozliczeniowych:

  • 26 – 28 sierpnia
  • 29 sierpnia – 4 września
  • 5 – 11 września

Jednak warto jest dodać, że gracz chcąc liczyć na freebety koniecznie musi do tej oferty dołączyć i to w każdym okresie rozliczeniowym. A dokonać tego można wyłącznie na stronie www.eWinner.pl.

Bonusy za obstawienie MŚ w siatkówce

Należy mieć na uwadze, że w ramach promocji „Freebet 120 PLN na MŚ” kwalifikują się wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO zagrane za równa kwotę 99 PLN.

Poza tym każdy kupon promocyjny musi spełniać jeszcze dwa proste warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z siatkówki
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
Darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Gracze w ramach KAŻDEGO okresu rozliczeniowego mogą liczyć na freebet o wartości 40 PLN. To sprawia, że łącznie na konto typera mogą otrzymać nawet 120 PLN.

Kod promocyjny w eWinner 2022:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL na sam start oferuje specjalny pakiet na start, w którym to można otrzymać:

  • bezpieczny kupon do 110 PLN
  • premia za drugi depozyt do 500 PLN

Lecz wspomniane bonusy należy aktywować poprzez wpisanie kodu promocyjnego — BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A cały proces zajmie dosłownie kilka chwil.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułBukmacher eWinner rozdaje freebety za obstawienie meczy
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.