W środę 30 marca można powiedzieć, że bramek podczas spotkań eliminacyjnych do Mistrzostw Świata nie brakowało. Bowiem czołowe ekipy, jak Belgia, czy Holandia pewnie wygrały swoje spotkania. Zobacz darmowe skróty z tych pojedynków.

Skróty meczów w internecie online z El. Mistrzostw Świata

Belgowie bez najmniejszych problemów pokonali Białoruś wygrywając pewnie 8-0. I było to najwyższe zwycięstwo podczas wtorkowych pojedynków. Podopieczni Martineza dyktowali tempo od pierwszej do ostatniej minuty i jak widać to się opłaciło.

Również wysokim wynikiem, bo 0-7 zakończyło się pojedynek pomiędzy Gibraltarem z Holandią. Chociaż warto jest zaznaczyć, że po pierwszych 45 minutach Oranje prowadzili tylko 1-0. Po zmienienie stron strzelili ryalom, aż sześć bramek.

Bonus 29 PLN bez depozytu od STS. Darmowy kod promocyjny

Natomiast do sporej niespodzianki doszło podczas rywalizacja pomiędzy Turcją z Łotwą, gdzie to pojedynek zakończył się remisem 3-3. Pomimo, że Turcy do tego starcia przystąpili, jako zdecydowani faworyci to nie wywiązali się z z swojego zadania do końca dobrze. W dodatku podopieczni Gunesa przeważali przez większość rywalizacji.