W poniedziałek można powiedzieć, że zbyt dużo nie działo się w piłce nożnej. Bowiem doszło do dokończenia zmagań w angielskiej Premier League oraz włoskiej Serie A. Za nami ciekawe starcie pomiędzy Cagliari z Lazio. Mecz zapowiadał się obfity w bramki, a jak było?

Skróty online w internecie z piłki nożnej

Skróty online w internecie z piłki nożnej

W angielskiej Premier League zmierzyły się ze sobą ekipy Crystal Palace z Brighton. Iba te zespoły w ostatnich pojedynkach nie przegrywały swoich pojedynków. Mimo, że nieznacznym lepszym zespole byli tutaj przyjezdni to mecz zakończył się podziałem punktów 1-1.

Śmiało można powiedzieć, że gospodarze już powinni pewnie prowadzić po pierwszej połowie, ale nie byli wstanie wykorzystać swoich sytuacji” – pisze ekspert portalu darmowepewniaki.pl

Bonus 29 PLN bez depozytu od STS. Darmowy kod promocyjny

Ostatnie mecz z udziałem Cagliari jak i Lazio obfitowały w duże ilosci bramek. I tak samo było i w poniedziałek, ponieważ spotkanie zakończyło się wygraną Rzymian 2-1. Jedna warto jest podkreślić, że ekipa Lazio strzeliła bramki odpowiednio w 93 i 98 minucie spotkania, czyli w doliczonym czasie gry.

MeczRozgrywkiDarmowy skrót i bramki
Cagliari – LazioSerie A Oglądaj online!
Crystal Palace – BrightonPremier LeagueOglądaj online!
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl