W piątek 3 stycznia zostały rozegrane pierwsze dwa spotkania w hiszpańskiej LaLiga. O ligowe punkty walczył ze sobą drużyny Valladolidu vs Leganes, Sevilla z Ath. Bilbao.

Podsumowanie piłkarskiego piątku
Pojedynek pomiędzy Valldolid z Leaganes był uważany za pojedynek „za sześć punktów”, ponieważ obie te drużyny znajdują się w dolnej części ligowej tabeli. Gospodarze jedynie dłużej utrzymywali się przy piłce, ale w żadnym wypadku to nie przełożyło się na sytuacje bramkowe. Przyjezdni dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ale ostatecznie pojedynek zakończył się remisem 2-2.

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie natomiast pomiędzy Sevillą, a Ath. Bilbao. Gospodarze do tego pojedynku przystąpili jako nieznaczni faworyci. Jednak nic wybitego nie pokazali oprócz, ze byli wstanie dłużej utrzymywać się przy piłce. Po ostatnim gwizdku sędziego an tablicy widniał rezultat 1-1.
„Na pewno ekipa Sevilli czuje znacznie większy niedosyt po tym spotkaniu. Bowiem Baskowie jak dobrze wiadomo są ekipą własną boiska” – pisze ekspert portalu darmowepewniaki.pl
Mecz | Rozgrywki | Skrót i bramki |
Valladolid – Leganes | LaLiga | Oglądaj online! |
Sevilla – Ath. Bilbao | LaLiga | Oglądaj online! |